FOX WEB basic

Pokud potřebujete pouze informativní www stránky, je pro vás ideálním řešením naše služba FOX WEB basic. Uděláme pro vás webdesign splňující Vaše představy. Tyto internetové stránky jsou dle vašich představ naprogramovány napevno s definovaným menu s několika položkami a odkazy. Internetové stránky FOX WEB basic jsou obsahově limitovány na tři stránky . Lze dle zadání  fotogalerii, kontakty, popis vlastníka webu, apod. V případě, že je však třeba internetové stránky i po jejich spuštění aktualizovat, klient se obrací na naši agenturu, která aktualizaci provede. Pokud Vám přestane tato služba vyhovovat, lze celou webovou stránku předělat do rozšířené verze FOX WEB basic+ nebo přímo do redakčního ("publikačního") systému.

Tvorba www stránek FOX WEB basic: charakteristika, klady a zápory


Jedná se o statické www stránky, kdy je několik položek v menu a možnost podstránek – dle představ klienta. Mezi klady těchto www stránek patří nižší pořizovací náklady, jednoduchost, dostupnost, vyšší rychlost zpracování, libovolná možnost podstránek a neomezené komponenty (flash, fotogalerie, formuláře, apod.). Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1, apod., rovněž validní, sémantický, úsporný kód, dále testování, optimalizace a validace. Tyto www stránky mají i zápory: omezený obsah, nemožnost online aktualizace textů a fotografií, vyšší náklady při častých aktualizacích, podklady k webu je třeba dodat předem, nevýhodou statických www stránek je i absence podpory SQL technologií (databází). Kdo však chce web, který neplánuje často aktualizovat, je pro něj tvorba www stránky v řadě FOXBASIC ideálním řešením.

Specifikace FOX WEB basic:

  • bez redakčního systému
  • fotogalerie
  • bez jazykových mutací
  • 100 MB*
  • SEO analýza
  • Jednoduchý grafický návrh
  • Jednoduché menu s podmenu
 

Cena výroby: od 10.900,-- Kč
Roční webhosting: 1000,-- Kč (Doména cz v ceně.)


 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.
*Platí pouze v případě webhostingu u OMEGA Czech

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

FOX WEB basic

FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 10 900,--

více o balíčku

FOX WEB basic+

FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 12 900,--

více o balíčku

FOX WEB standard+

FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 19 900,--

více o balíčku

FOX WEB Profi+

FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 29 900,--

více o balíčku
 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.

 MUDr. Pavla Pršalová Vaření a pečení Doktor důlek s.r.o. OREBIKERS CZECH Informační a turistické centrum Hradec Králové Nautillus WSZ Edukacja - International Czechivf.com RV FASHION STYLE Prostějov, Olomouc, Praha - Galerie Harfa RTH, s.r.o.
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz