FOX WEB profi+

Mezi naše časté činnosti patří také tvorba www stránek s redakčním systémem. Profesionální řešení www stránek s redakčním systémem nabízíme v řadě FOX WEB profi+. Internetové stránky zpracované v řadě FOX WEB profi+ v sobě kombinují možnosti dynamické změny obsahu www a neomezeného zpracování vašeho zadání - naprogramování systému dle vašich požadavků. FOX WEB profi+ uspokojuje všechny, kteří požadují maximum ze svých stránek. Pomocí správy dodaného editoru máte možnost upravovat libovolnou komponentu www - texty, obrázky, fotogalerie, novinky,ankety, kontaktní formuláře, produktový katalog apod. Vše, aniž byste museli mít jakoukoli znalost programování a v reálném čase! FOX WEB standard+ je tak profesionální a především pružnou řadou.

Tvorba www stránek FOX WEB profi+: charakteristika, klady a zápory


Jde o dynamické stránky, kdy si klient provádí kompletní správu webu sám (vkládání textů, fotogalerií, videí, tabulek apod.), aktivní je i administrace menu, tvorba odkazů, fulltextové vyhledávání atd. Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML 1.0 Transitional, CSS 2.1, apod., rovněž validní, sémantický, úsporný kód, dále testování, optimalizace a validace. Mezi klady těchto www stránek patří plná kontrola obsahu www stránek, jednoduchá administrace webu, neomezený počet záznamů, nonstop přístup a možnost rozšiřování systému o dílčí moduly. Mezi zápory patří delší časové zpracování (zhruba do čtyř týdnů) a nutnost seznámit se s jednoduchou intuitivní obsluhou administračního rozhraní.

Specifikace FOX WEB profi+:

 • bez newsletterů
 • 3GB*
 • SEO analýza
 • Profesionální grafický návrh
 • Max. 3. úrovně menu
 • Novinky
 • Fotogalerie
 • Vyhledávání
 • Kontaktní formulář
 • Anketa
 • Produktový katalog
 

Cena výroby: od 29.900,-- Kč
Roční webhosting: 1 500,-- Kč za rok (Doména cz v ceně.)


 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.
*Platí pouze v případě webhostingu u OMEGA Czech

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

FOX WEB basic

FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 10 900,--

více o balíčku

FOX WEB basic+

FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 12 900,--

více o balíčku

FOX WEB standard+

FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 19 900,--

více o balíčku

FOX WEB Profi+

FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 29 900,--

více o balíčku
 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.

Bílá věž v Hradci Králové TINO CAFE & PIZZERIA Svoboda & Souček Klára Bártová Nautillus Sanatorium Sanus Teraco Heřman OREBIKERS CZECH Flash prezentace MUDr. Pavla Pršalová
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz