FOX WEB standard+

Mezi naše časté činnosti patří také tvorba www stránek s redakčním systémem. Zákládní www stránky s redakčním systémem nabízíme v řadě FOX WEB standard+. Internetové stránky zpracované v řadě FOX WEB standard+ v sobě kombinují možnosti dynamické změny obsahu www a neomezeného zpracování vašeho zadání - naprogramování systému dle vašich požadavků. Pomocí správy dodaného editoru máte možnost upravovat libovolnou komponentu www - texty, obrázky, fotogalerie, novinky apod. Vše, aniž byste museli mít jakoukoli znalost programování a v reálném čase! FOX WEB standard+ je tak profesionální a především pružnou řadou.

Tvorba www stránek FOX WEB standard+: charakteristika, klady a zápory


Jde o dynamické stránky, kdy si klient provádí kompletní správu webu sám (vkládání textů, fotogalerií, videí, tabulek apod.), aktivní je i administrace menu, tvorba odkazů, fulltextové vyhledávání atd. Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML 1.0 Transitional, CSS 2.1, apod., rovněž validní, sémantický, úsporný kód, dále testování, optimalizace a validace. Mezi klady těchto www stránek patří plná kontrola obsahu www stránek, jednoduchá administrace webu, neomezený počet záznamů, nonstop přístup a možnost rozšiřování systému o dílčí moduly. Mezi zápory patří delší časové zpracování (zhruba do tří týdnů) a nutnost seznámit se s jednoduchou intuitivní obsluhou administračního rozhraní.

Specifikace FOX WEB standard+:

  • bez newsletterů
  • bez prod. katalogou
  • 600 MB*
  • SEO analýza
  • Profesionální grafický návrh
  • Max. 3. úrovně menu
  • Novinky
  • Fotogalerie
  • Vyhledávání
  • Kontaktní formulář
 

Cena výroby: od 19.900,-- Kč
Roční webhosting: 1 500,-- Kč za rok (Doména cz v ceně.)


 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.
*Platí pouze v případě webhostingu u OMEGA Czech

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

FOX WEB basic

FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 10 900,--

více o balíčku

FOX WEB basic+

FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 12 900,--

více o balíčku

FOX WEB standard+

FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 19 900,--

více o balíčku

FOX WEB Profi+

FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 29 900,--

více o balíčku
 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.

Divecentrum s.r.o. Kartáče Souček, s.r.o. Fécondation in vitro en République Tchèque Piezokeramika RCCC Vladimír Melichar - Elektroinstalace Fécondation in vitro Mgr. Jaroslav Toman, LL.M., advokát UNITED EUROPE JAZZ FESTIVAL Oldtimer Klassik
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz