OMEGA Czech NAŠE SLUŽBY Public Relations Aktualizace www stránek

Aktualizace www stránek

OMEGA WEB Czech Hradec Králové - Pravidelná aktualizace www stránek

Chcete, aby Vaše internetové stránky byly stále aktuální? Svěřte správu www stránky do rukou profesionálů. Copywriter (redaktor) pro Vás na míru zajistí aktualizace www stránek – napíše jakékoliv texty (i odborné) z Vašeho oboru, bude s Vámi v kontaktu, bude plnit internetové stránky dle Vašich představ – v souladu s vašimi marketingovými a obchodními záměry. Bude aktivně vymýšlet náměty na nové texty na web a tyto texty zpracovávat a po Vašem schválení umisťovat na web.

Zpracování textů na míru - Podpořte návštěvnost vašeho webu aktualizovanými texty

Návštěvníci internetových stránek na webu hledají aktuální informace. Web, který je delší dobu neaktualizován, nepůsobí dobře. Ideální je návštěvníky www stránek informovat o různých novinkách, zajímavostech, aby měli důvod se na vaše stránky vracet. Aby na nich našli vždy něco nového, aktuálního. Návštěvníci webu jsou zpravidla Vaši stávající či potenciální zákazníci. Rádi pro Vás napíšeme SEO optimalizované aktuality, atd.

Pět důvodů, proč využít služby kreativního copywritera

  • dobře čtivě napsaný text návštěvníka webu zaujme
  • budete mít stále aktuální internetové stránky
  • texty vašeho webu budou SEO optimalizované (budete lépe vyhledatelní ve vyhledávačích typu Seznam, Google…)
  • nebudete se muset zabývat vymýšlením témat k aktualizaci webu
  • nebudete muset sami psát texty

Proč svěřit aktualizace www do rukou profesionálů z OMEGA WEB Czech Hradec Králové?

Důvodem, proč svěřit aktualizaci www do rukou profesionálů, je zaručení kvalitní a pravidelné SEO optimalizované aktualizace internetových stránek, což může pozitivně ovlivnit Vaše marketingové a obchodní cíle. Pokud nemáte ve firmě zkušeného člověka, který se bude o aktualizaci webu pravidelně a řádně starat, náš copywriter je Vám k dispozici – na základě domluvy stanovíme plán aktualizací a ten budeme plnit. Nebudete tak muset aktualizacemi zatěžovat Vašeho pracovníka ve firmě, který se díky tomu bude moci věnovat jiné činnosti.

Dále pro Vás můžeme zpracovat:

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

HRADECKÁ KULTURNÍ A VZDĚLÁVACÍ SPOLEČNOST s.r.o. je společností založenou městem Hradec Králové, která se zabývá poskytováním kulturních služeb, mimoškolními vzdělávacími aktivitami, podporou občanských iniciativ v oblasti kultury a umění, udržováním lidových tradic, volnočasovými aktivitami dětí a mládeže, podporou rozvoje cestovního ruchu ve městě a turisticky významném území „Hradecko“a agenturní činností.

Aucreal s.r.o. Oldtimer Klassik Seanomad z.s. On-line konference E-CON Mgr. Jaroslav Toman, LL.M., advokát Nautillus Doktor důlek s.r.o. Czech spas Infocentrum Hradec Králové DORADO CUP
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz