Hradecká a kulturní společnost, s.r.o. PILATES - FITNESS Leniččiny akvarijní rybičky Galerie Tři generace Kodetů RTH, s.r.o. Gala, a.s. Fécondation in vitro en République Tchèque

Tvorba webových stránek, CRM,PR, IS, E-SHOP & IT Outsourcing

Aktuální slevy

V současné době našim zákazníkům nabízíme následující slevy:

  • 10% sleva na nový web z předpřipravených šablon

Pokud nemáte specifické požadavky na originální strukturu stránek a vyberete si typ webu mezi našimi realizovanými weby (v sekci Reference), získáte 10% slevu z celkové ceny webu.

  • Doména .CZ k novému webu ZDARMA

Pokud si u nás objednáte nový web a nemáte-li ještě založenu doménu, zdarma Vám k novému webu přidáme doménu s koncovkou cz (www.vasefirma.cz) .

  • CRM systém s možností splátek!

CRM systém nabízíme za 129 000 Kč + DPH /navíc s možností platby až na 4 měsíční splátky bez navýšení/. Sportovním klubům nabízíme možnost částečného zápočtu. Součástí ceny je školení práce s CRM systémem OMEGA.

  • Nový web až na 3 splátky

Pokud si u nás objednáte nový web řady FOX WEB standard+ nebo FOX WEB Profi+, můžete využít možnosti splátek (rozložení na 2 - 3 fakturace, bez jakéhokoli navýšení). Nový web z řady FOX WEB standard+ tedy můžete mít již od 5966 Kč + DPH (tato částka by Vám byla fakturována 3x).

 

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

RV FASHION STYLE Prostějov, Olomouc, Praha - Galerie Harfa Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. GALERIE TŘI GENERACE KODETŮ Livingspoon s.r.o. Spirit music Sanatorium Sanus Zaplodnienieinvintor.pl Prezentace OMEGA Czech Autorenta IMPEX TB s.r.o.
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz