OMEGA Czech NAŠE SLUŽBY Prodej domén

Prodej domén

Volné domény - prodej domén – domény na prodej


Chcete si koupit některou z následujících domén? Pokud ano, napište nám na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kdy uveďte, o jakou doménu máte zájem a jakou cenu za ni nabízíte.
 

Volné domény – domény na prodej!!!


Výši kupní ceny nabídněte. Doména bude prodána za nejvyšší nabídnutou cenu, vyhrazujeme si právo doménu neprodat.
 
www.dedecci.cz- doména na prodej
Tato doména je vhodná pro informační portál o dědečcích a informacích a službách pro ně.  Chcete provozovat portál, jehož inzerenty by mohly být například výrobci či distributoři léků, zdravotnických pomůcek, potravinářských doplňků, dále lázně,
poskytovatelé privátních sociálních služeb pro seniory, cestovní kanceláře nabízející zájezdy/pobyty pro seniory, atd.?  Pokud ano, kontaktujte nás, tato snadno zapamatovatelná a marketingově lehce využitelná doména je na prodej.
Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!
 
www.sexifoto.cz- doména na prodej
Doména sexifoto.cz, jak již název napovídá, je vhodná zejména pro portál, na které by jeho návštěvníci mohli publikovat vlastní fotografie, případně i videa. A také samozřejmě prohlížet obsah stránek.
Jedná se o snadno zapamatovatelnou doménu, což je velmi důležité. Doména je vhodná pro komerční využití!
 
www.obyvaky.com- doména na prodej
Doména obyvaky.com je vhodná pro výrobce nebo prodejce nábytku, obývacích pokojů. Doména je rovněž vhodná pro e-shop, který bude nabízet nejrůznější produkty do obýváku (nábytek atd.) od různých dodavatelů.
Doména může být využita například i pro katalog dodavatelů. Může se jednat například také o oborový informační portál, kde by byly různé informace o novinkách na trhu, o trendech v oblasti vybavení obývacích pokojů atd. Možností je celá řada.
Chcete na této doméně vydělat? Pokud ano, kontaktujte nás. Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!
 
www.obrazarna.com- doména na prodej
Doména obrazárna.com je vhodná například pro portál, který by se věnoval tematice prodeje či nabízení obrazů. Galerie a výstavní expozice by v něm mohly za poplatek prezentovat své obrazy, volné grafické listy, rámované grafické listy a případně další umělecké předměty. Mohlo by se jednat také o e-shop s uměleckými díly. Tato doména je velmi snadno zapamatovatelná. Chcete na této doméně vydělat? Pokud ano, kontaktujte nás. Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!
 
 

Prodej domén - poptávka

Pokud máte zájem o prodej domény, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: domeny@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

FOX WEB basic

FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 10 900,--

více o balíčku

FOX WEB basic+

FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 12 900,--

více o balíčku

FOX WEB standard+

FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 19 900,--

více o balíčku

FOX WEB Profi+

FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 29 900,--

více o balíčku
 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.

Centrum pěstounských rodin o.s.

Občanské sdružení Centrum pěstounských rodin vzniklo v Královéhradeckém kraji z iniciativy pěstounů. Důvodem vzniku byly dlouhodobě chybějící služby pro pěstounské rodiny v našem kraji. Sdružení Centrum pěstounských rodin 5. 4. 2012 od Krajského úřadu Královéhradeckého kraje získalo pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí. 

Doktor Dulek – Profesionální opravy důlků bez lakování metody PDR (Paintless Dent Repair) RV FASHION STYLE s.r.o. Zaplodnienieinvintor.pl Livingspoon s.r.o. RV FASHION STYLE Prostějov, Olomouc, Praha - Galerie Harfa Šrámkuv statek v Pileticích Informační a turistické centrum Hradec Králové On-line konference E-CON PHARMACENTRUM s.r.o. Energy Pack s.r.o.
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz