OMEGA Czech NAŠE SLUŽBY Public Relations

Public Relations

Klientům z ČR i SR nabízíme komplexní služby v oblasti v oblasti Public Relations a marketingové komunikace. Cílem je zpravidla zvýšit povědomí o produktech nebo službách klienta. Zajišťujeme mediální a komunikační kampaně. Nabízíme firmám pomoc v oblasti externí i interní komunikace.
Máme bohaté zkušenosti s mediální praxí a širokou síť kontaktů na jednotlivé redakce. Napíšeme pro Vás jakékoliv texty, včetně textů odborných. Můžeme Vám zajistit i překlady a grafické zpracování. Zaměřujeme se také na SEO optimalizace pro vyhledávače typu Seznam, Google atd.

Mezi služby, které poskytujeme, patří:

 • vydávání tiskových zpráv a zajištění komunikace s novináři
  Chcete, aby se o Vaší firmě pozitivně psalo v novinách, časopisech, na webech či na Facebooku? Na základě konzultace s Vámi Vám navrhneme ta nejvhodnější témata ke komunikaci a tiskové zprávy napíšeme a vydáme tak, aby je novináři nebrali jako reklamu, kterou neotisknou, ale jako tematicky zajímavý článek. Zvyšte povědomí o Vaší firmě. Naše služby můžete využít i v oblasti zajištění krizové komunikace. Další služby: zajištění tiskových konferencí a eventů.
   
 • mediální zastoupení
  Mediální zastoupení je založeno na úzké komunikaci firmy a mediálního zástupce. Na základě jasně stanovených cílů se určí konkrétní kroky. Nestačí jen komunikovat. Důležité je komunikovat cíleně – rozesílat tiskové zprávy tam, kde o ně stojí (novináře píšícího o módě nezajímají informace o čerpadlech). Důležité je také znát mediaplány redakcí – vědět, kdo se na co zaměřuje, jaká témata se připravují a k nim vhodně v pravý čas přispět. Máme širokou databázi médií, komunikujeme s novináři, rádi Vám navrhneme a zrealizujeme ty nejefektivnější způsoby mediální komunikace.
   
 • tvorba textů na www stránky, SEO optimalizace
  Pokud chcete přilákat na svůj web co nejvíce potenciálních zákazníků, je lepší, když Vaše stránky nejsou ve vyhledávačích typu Seznam či Google „zapadlé“ až na několikáté stránce. K tomu, abyste se umisťovali v dané kategorii co nejvýše, slouží mimo jiné SEO optimalizace textu.
   
 • aktualizace www stránek
  V řadě firem mají aktualizace internetových stránek na starost lidé, kteří nejsou „redaktoři“. Pokud si u nás objednáte pravidelné aktualizace Vašeho webu, budete mít www stránky neustále aktuální, díky čemuž budou mít návštěvníci stránek důvod se na Váš web znovu vrátit. Není nic horšího než neaktualizované webové stránky.
   
 • prezentace na Facebooku
  Chcete se prezentovat také na Facebooku? Rádi Vám s vaší prezentací pomůžeme.
   
 • zpracování PR článků do novin, časopisů atd.
  Máme bohaté zkušenosti s tvorbou textů – jak s klasickými články, tak i s články do odborných časopisů.
   
 • vydávání newsletterů
  Newslettery jsou efektivním nástrojem pro interní i externí komunikaci. Navrhneme Vám nejideálnější řešení, zajistíme zpracovávání newsletterů v požadovaných intervalech – dle Vašich představ (jednou za 2 týdny, měsíčně, čtvrtletně…). Připomínejte se formou e-mailových newsletterů svým zákazníkům.
   
 • zpracování dalších textů dle přání klienta
  Rádi pro Vás zpracujeme výroční zprávy, sborníky, firemní prezentace, publikace, katalogy, atd.
   
 • korektury
  Mezi naše služby patří také korektury. Chcete, aby vaše dokumenty, výroční zprávy, prezentace, publikace a další tiskoviny byly gramaticky správně? Nabízíme gramatickou i stylistickou kontrolu a úpravu textu.
   

FOX WEB basic

FOX WEB MINI

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují informativní stránku. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 10 900,--

více o balíčku

FOX WEB basic+

FOX WEB basic

Tato řada je vhodná pro klienty, kteří potřebují jednoduché stránky. Prezentace je bez redakčního systému. Úpravy provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu.

Cena za výrobu: 12 900,--

více o balíčku

FOX WEB standard+

FOX WEB standard

Základní webové stránky s redakčním systémem. Kde lze editovat veškerý obsah stránek. Texty,  fotogalerie, novinky. Neobsahuje newsletter, produktový katalog.

Cena za výrobu: 19 900,--

více o balíčku

FOX WEB Profi+

FOX WEB profi

Webové stránky s redakčním systémem. Editovat lze veškerý obsah stránek. Texty, fotogalerie, novinky, anketa. Neobsahuje newsletter. Katalog je vhodný pro prezentaci Vašich produktů.

Cena za výrobu: 29 900,--

více o balíčku
 

Ceny jsou platné od 1.1.2015 a neobsahují 21% DPH.

Centrum pěstounských rodin o.s.

Občanské sdružení Centrum pěstounských rodin vzniklo v Královéhradeckém kraji z iniciativy pěstounů. Důvodem vzniku byly dlouhodobě chybějící služby pro pěstounské rodiny v našem kraji. Sdružení Centrum pěstounských rodin 5. 4. 2012 od Krajského úřadu Královéhradeckého kraje získalo pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí. 

DCR GALERIE TŘI GENERACE KODETŮ RLC Slavia Hradec Králové GALA a.s. KOMINICTVÍ & VÝŠKOVÉ PRÁCE Bílá věž v Hradci Králové Czech spas On-line konference E-CON Nautillus WSZ Edukacja - International
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz