Microsite

MicrositeMicrosite, rovněž nazývaná minisite či weblet, je webdesignerským názvem pro speciální malý web, fungující jako doplněk hlavní webové prezentace. Většinou jsou používány k prezentování specifického okruhu informací – ať již článků (nekomerčně) či společností nebo produktů (komerčně).    Na microsite může odkazovat hlavní prezentace anebo může být microsite od hlavní prezentace úplně oddělena – např. odlišným grafickým provedením, ovládáním, záměrem, cílovou skupinou atp. Hlavní rozdíl microsite oproti hlavní prezentaci je její účel a soudržnost skupiny informací oproti širokému rozsahu hlavní prezentace (např. firemního webu).

  Microsites mohou být použity jednak k soukromým, ale také k čistě komerčním účelům. A to k detailnímu popisu produktu, služby či celé společnosti, zvýraznění televizní či rádiové reklamní kampaně, k propagaci interaktivní soutěže (tzv. Advergaming); výjimkou není ani bohatý textový doprovod či podpora produktu nebo např. popis nové technologie. Microsite může např. zvýraznit nový produkt od stávající nabídky, naplno demonstrovat jeho přednosti a zaměřit se na jeho komplexní propagaci, jelikož v konkurenci ostatních produktů by mohl být v rámci prezentace méně vidět. Např. výrobce automobilů může prezentovat nový hybridní vůz a podporovat prodej prostřednictvím microsite zaměřené na popis výhod hybridních technologií.

  Microsites mohou záměrně obsahovat množství klikatelných klíčových slov a kontextové reklamy (Pay Per Click či PPC) a být tak vytvářeny právě za účelem vydělat peníze na reklamě. Microsites jsou s podobným účelem vytvářeny také k udržování tématického okruhu bohatého na klíčová slova se záměrem získat vysoké hodnocení internetových vyhledávačů díky správně zvolenému uživateli vyhledávanému obsahu.

Volíme Martina

Microsite pro kandidáta na primátora Hradce Králové Ing. Martina Soukupa

Česká ŽIVNOSTENSKÁ kancelář Seanomad z.s. Volíme Martina Klára Bártová Nautillus UNITED EUROPE JAZZ FESTIVAL Kosmetička a vizážistka Oxana Isaková Teraco Heřman GALERIE TŘI GENERACE KODETŮ Muzeum východních Čech
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz