Oborové portály

Oborové portályOborový portál je internetový portál menšího nebo středního rozsahu, který se zaměřuje jen na určitou problematiku. Oborový portál je tedy internetový server postihující úzce vymezenou tematiku pokud možno v celé její hloubce a jako takový bývá navštěvován jak laiky, kteří mohou o dané téma projevovat zájem, tak i mnoha profesionály v oboru.Oborový portál je typicky provozován osobou nebo firmou, která v daném oboru podniká nebo se o něj alespoň intenzivně zajímá. Z toho plyne i vyšší kvalita publikovaných informací a nižší návštěvnost oproti větším portálům (obvykle v řádu stovek či tisíců návštěvníků denně).

Pro zadavatele reklamy jsou nicméně oborové portály i přesto velmi zajímavé jako ideální prostor pro umístění cílené reklamy.

Informační centrum Hradec Králové

Téměř sto tisíc obyvatel a výhodná stokilometrová poloha východně od Prahy, významná historie i bohatým životem pulzující současnost, okouzlující příroda na soutoku Labe a Orlice - to je Hradec Králové - jedna z nejkrásnějších metropolí České republiky.

Aucreal s.r.o. Ing. Martin Soukup Autoškola Ing. Jiří Hruška Hradecký cyklo-už z. s. Autorenta Oldtimer Klassik KOMINICTVÍ & VÝŠKOVÉ PRÁCE RCCC Umělecké kovářství a zámečnictví v Hradci Králové  GSC-AUTO spol. s r.o.
Kontakty

Kontakty

+420 775 946 363

Příjem objednávek
Po - Pá: 8:00-17:00 objednavky@omegaczech.cz

+420 601 325 367

Technická podpora
Po - Ne: 8:00-20:00 podpora@omegaczech.cz

Kontakt

Kontaktní formulář

Jméno: *
E-mail: *
Poznámka: *
   

Optimalizováno pro verze prohlížeče IE 7 a vyšší.

Copyright © | Since 2007 OMEGA WEB Czech, OMEGA Czech | All Rights Reserved. info@omegaczech.cz